Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Strategia Rozwoju Gminy

Strategia Rozwoju Gminy jest podstawowym dokumentem, dzięki któremu gmina jest w stanie zaplanować długofalowe działania i jednocześnie zhierarchizować potrzeby. Dokument ten określa priorytety, cele i kierunki rozwoju społeczno-gospodarczego gminy.

 

Przedstawiamy Państwu Strategię Rozwoju Gminy Trzcianka na lata 2015 – 2030 i zachęcamy do zapoznania się z tym dokumentem, który w jasny sposób wskazuje kierunki, w jakich powinna zmierzać gmina, aby zapewnić sobie stały, zrównoważony rozwój, a mieszkańcom konsekwentne polepszanie warunków życia.

 

Mamy nadzieję, że nowa Strategia będzie odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania mieszkańców naszej Gminy, i że w kolejnej perspektywie funduszy europejskich zwiększy to  nasze szanse na pozyskanie zewnętrznych środków finansowych na istotne dla rozwoju gminy przedsięwzięcia.


Strategia Rozwoju Gminy Trzcianka na lata 2015-2030