Uwaga! Strona archiwalna. Adres aktualnego serwisu: www.trzcianka.pl
Nowa strona Trzcianki
Home Aktualności Nowa strona Trzcianki

Lokalna Grupa Działania

Click on the slide!

O niepodległości w Siedlisku

Trzcianecki Dom Kultury, w czwartek, 30 października br., gościł w swoich progach…

więcej...
Click on the slide!

Obchody 11 listopada w Trzciance

Większość mieszkańców Trzcianki ma to szczęście, że od urodzenia funkcjonuje w wolnym i demokratycznym kraju     więcej...

Click on the slide!

„Barwy jesieni” według przedszkolaków

Dnia 6 listopada br. w Gminnym Przedszkolu nr 3 w Trzciance odbył się VII…

więcej...
Click on the slide!

Uroczysta sesja Rady Miejskiej Trzcianki

W piątek, 7 listopada br., trzcianeccy radni spotkali się na 68. - ostatnim posiedzeniu…

więcej...
Frontpage Slideshow (version 2.0.0) - Copyright © 2006-2008 by JoomlaWorks

Nowa strona Trzcianki PDF Drukuj
Wpisany przez UM Trzcianki   
środa, 12 listopada 2014 14:46

Już wkrótce pod adresem: www.trzcianka.pl znajdą Państwo nową odsłonę strony internetowej Miasta i Gminy Trzcianka. Wszystkie informacje, które były dotychczas dostępne na „starej” stronie zostały przeniesione do nowego portalu. Docelowo strona ma być bardziej przejrzysta i przez to łatwiejsza w nawigacji dla użytkownika.
Zmieni się nie tylko szata graficzna, ale pojawi się szereg nowych elementów i możliwości, które z pewnością ułatwią życie mieszkańcom Trzcianki.

Mieszkańcy znajdą na stronie odnośniki do odpowiedniego zasobu informacji na poszczególne tematy i zagadnienia. Znacznie poprawi się interfejs użytkownika i nie będzie problemów z odnalezieniem na stronie potrzebnych danych. Wydarzenia kulturalne, rekreacyjno-sportowe, kalendarz imprez w gminie, przetargi – to tylko niektóre z na bieżąco aktualizowanych działów. Dodatkowo zamieszczona zostanie precyzyjna baza danych wszystkich organizacji, instytucji i firm działających w gminie.  Ważne miejsce w portalu zajmuje zakładka dla potencjalnych inwestorów z charakterystyką terenów oferowanych przez gminę. Z czasem będziemy stronę wzbogacać o kolejne nowe elementy. W planach jest m.in. przetłumaczenie witryny na język niemiecki i angielski, a także wykonanie jej "responsywnego" szablonu, dzięki czemu będzie ją można bez problemów przeglądać na urządzeniach typu tablet i smartphone. Twórcy strony pamiętali o osobach z wadami wzroku – w związku z  czym można będzie włączyć wersję o wysokim kontraście oraz powiększyć litery. Mamy nadzieję na pozytywny odbiór ze strony trzcianecczan. Strona nie jest jeszcze ukończona, wiele informacji jest ciągle aktualizowanych – dlatego liczymy na Państwa wyrozumiałość i cierpliwość.

 
loader

WYRÓŻNIENIA

MIASTO I GMINA TRZCIANKA

Nieautoryzowane wykorzystanie materiałów znajdujących się w obrębie witryny www.trzcianka.pl
bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Urzędu Miejskiego Trzcianki jest zabronione.